Почути правду – право кожного!

24.10.2012

Так закладено Творцем Всесвіту, що доба поділена на день та ніч і має всього лише 24 години, з яких декілька годин слід виділити також і для відпочинку, бо в противному випадку в прийдешній день буде важко заробляти на хліб насущний.

Праця, яку проводить підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ інколи виходить за певні визначені рамки, яких дуже часто багато-хто в нашому суспільстві притримується. Працювати для інших, в розумінні працівників підкомісії – дуже часто означає – працювати поза графіком. На щастя праця підкомісії відрізняється від праці офісних працівників тим, що шукається кожна добра нагода для того, щоб, якщо можна, то її використати ще сьогодні, не чекаючи завтра та не дивитись на те, чи це ранок, обід, чи може вечір.

Так закладено Творцем Всесвіту, що доба поділена на день та ніч і має всього лише 24 години, з яких декілька годин слід виділити також і для відпочинку, бо в противному випадку в прийдешній день буде важко заробляти на хліб насущний.

Праця, яку проводить підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ інколи виходить за певні визначені рамки, яких дуже часто багато-хто в нашому суспільстві притримується. Працювати для інших, в розумінні працівників підкомісії – дуже часто означає – працювати поза графіком. На щастя праця підкомісії відрізняється від праці офісних працівників тим, що шукається кожна добра нагода для того, щоб, якщо можна, то її використати ще сьогодні, не чекаючи завтра та не дивитись на те, чи це ранок, обід, чи може вечір. Щоб уникнути того, що хтось може залишитись поза увагою і може не почути правди про гідність людини та проте, що може цій гідності загрожувати, о. Руслан П’яста 19-го жовтня 2012 року прибув до вечірньої школи м. Івано-Франківська. Прибув, тому що, найперше, як душпастир щиро переконаний, що не можемо закинути молоді про те якою вона є, якщо, ми як Церква, не цікавимось нею та залишаємо її поза належною увагою. Якщо поведінка молоді дуже часто в наших очах є невідповідною до певних норм і виходить за їхні рамки, то дуже часто це є «камінь в город» тих, хто перед Богом взяв на себе відповідальність вести інших дорогою, яка повинна вести в напрямі до Царства Божого.

На цій вечірній зустрічі голова підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ провів вже привичну для нього зустріч, яка складалась з інтерактивного тренінгу «Правда про алкоголь» та живої дискусії. Як практичний психолог та в одній особі священик, о. Руслан не ставить собі за мету щось комусь нав’язувати, чи, користуючись своїм авторитетом, переконувати, а всього лиш сказати Правду, доносячи в такий спосіб до молоді Живого Христа. Бо справжній священик впевнений у тому, що якщо познайомити когось з Ісусом, Який є Живим та Реальним, можна спокійно відійти на задній план, дякуючи Богові за те, що скористався нами для порятунку інших. Мабуть не має такої людини, яка, відчувши реальну присутність Бога та познайомившись із Ним, захотіла відкинути Його, промінявши на сурогати позірного щастя.

Інформаційна служба підкомісії «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ

No Comments

Залишити відповідь