13 ЛИСТОПАДА ГОЛОВА РУХУ «ЗА ТВЕРЕЗІСТЬ ЖИТТЯ» КИЇВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ О. ЄВГЕН ЧЕРНЮК ПРОВІВ ЛЕКЦІЮ-ДІАЛОГ ЗІ СТУДЕНТАМИ КИЇВСЬКОГО ПТУ 25.

14.11.2014

IMG 20141113 135439

Насамперед священик запитав присутніх, чого вони хочуть від свого життя. Відповідь – щастя! Далі питання, що для вас є щастям – відповіді: сім’я, кар’єра, гроші, здоров’я. Відтак, що ж може завадити на дорозі до щастя, до тих благ, які студенти пов’язують зі щастям у своєму житті.

IMG 20141113 135439

Насамперед священик запитав присутніх, чого вони хочуть від свого життя. Відповідь – щастя! Далі питання, що для вас є щастям – відповіді: сім’я, кар’єра, гроші, здоров’я. Відтак, що ж може завадити на дорозі до щастя, до тих благ, які студенти пов’язують зі щастям у своєму житті.

Очевидно, що серед перешкод до щастя, на думку присутніх, є і алкоголь. Тому священик змалював шлях молодої людини, яка вживає алкоголь, і як алкоголь може стати для неї «добрим другом», який завжди підтримає, додасть сміливості, певності, відпочинку, але часто це лише ілюзія, бо рідко людина випиває трохи алкоголю, часто вживає більше, що шкодить здоров’ю, а особливо молодому несформованому організмові.

IMG 20141113 135500

Відтак формується певний спосіб мислення, в якому алкоголь займає досить вагоме місце, а з часом, нажаль, бореться в людині за перше місце, витісняючи все інше і щастя, якого прагне кожна людина. Більше того з-за однієї хворої на алкоголізм людини, щастя, а часто і саме життя втрачають інші люди. Тому дуже важливо проводити різного роду профілактичні заходи задля попередження алкозалежності.

No Comments

Залишити відповідь