Правду про алкоголь почули учні Коломийської ЗОШ №2 від священиків та правоохоронців

15.12.2012

Нещодавно у коломийській загальноосвітній школі №2 з ініціативи о. Миколи Остафійчука, священика парафії Святого Апостола Андрія, була проведена профілактично-виховна година на тему: “Правда про алкоголь”. Нещодавно у коломийській загальноосвітній школі №2 з ініціативи о. Миколи Остафійчука, священика парафії Святого Апостола Андрія, була проведена профілактично-виховна година на тему: “Правда про алкоголь”.

Біля сотні старшокласників слухали від священика о. Ярослава Стефюка та майора міліції Вадима Василецького про вплив алкоголю на людину. Священик через документальний фільм “Слабоалкогольні напої – двері до пекла” та власний виступ застановив учнівську молодь до роздумів про шляхи, які ведуть до узалежнення. “Найбільша небезпека є в тому, що діти не знають правди про алкоголь, про ті шляхи які ведуть до узалежнення. Правда полягає в тому, що підліток, який вживає хоча б дві пляшка слабоалкогольного папою у тиждень, уже є узалежнений і є потенційним алкоголіком”, – сказав о. Ярослав, голова єпархіальної підкомісії “За тверезість життя”.

Для учнів було роздано буклетики, де розповідається про шкідливість алкоголю.

Майор міліції п. Вадим на конкретних прикладах із життя коломиян розповів про згубний вплив алкоголю на долю як окремих людей, так і на безпеку суспільства. “80% усіх злочинів скоєних в Україні, вчинені людьми у нетверезому стані, 70% постраждалих у цих же злочинах також були під дією алкоголю”, – сказав міліціонер.

“Правда про алкоголь є жахливою і тому про неї повинен знати кожен, зокрема молодь і підростаюче покоління, яке шукає насолоди, а отримує узалеження”, – підсумував зустріч о. Микола. Директор школи Володимир Семчук висловив бажання подальшої співпраці між Церквою, школою та правоохоронними органами.

Джерело: Прес-служба єпархії

No Comments

Залишити відповідь