7 листопада о. Євген Чернюк провів лекцію на тему «Алкоголь та правда про нього» для старшокласників, їх батьків та вчителів Комарівської школи Макарівського району Київської області

11.11.2014

IMG 20141107 140951

Священик на запрошення директора школи с. Комарівка провів бесіду спочатку зі старшокласниками, а потім з батьками та вчителями. Проповідник отримавши відповідь від дітей, що людина у своєму житті прагне щастя, розповів про небезпеку алкогольного узалежнення, яке є загрозою для щасливого життя кожної людини. Більше того, зважаючи на статистику узалежнення від алкоголю серед підлітків, а це перше місце у світі, актуальність теми безсумнівна.

IMG 20141107 140951

Священик на запрошення директора школи с. Комарівка провів бесіду спочатку зі старшокласниками, а потім з батьками та вчителями. Проповідник отримавши відповідь від дітей, що людина у своєму житті прагне щастя, розповів про небезпеку алкогольного узалежнення, яке є загрозою для щасливого життя кожної людини. Більше того, зважаючи на статистику узалежнення від алкоголю серед підлітків, а це перше місце у світі, актуальність теми безсумнівна.Після зустрічі зі школярами відбулася бесіда з їхніми батьками.

Священик заохочував батьків змінити свою поведінку щодо споживання алкоголю, зокрема вдома. Власне найавторитетніший крок щодо залучення дітей до вживання алкоголю дають саме батьки, бо діти як відомо, найперше переймають те, що батьки роблять, як поводяться…

IMG 20141107 140811
Відтак о. Євген подякував директорові за запрошення і всім слухачам за активне слухання і діалог. Опісля священик роздав флаєри з інформацією про Київський Консультативний Центр, брошурки з тестом перевірки себе щодо можливої стадії узалежнення від алкоголю, а також журнали «Сто талантів» для підлітків та «Зернятко» для дітей початкових класів.

No Comments

Залишити відповідь