“Аніматор повине пропагувати тверезий спосіб життя”, – о. Василь Сліпчук

13.02.2014

mb 1s

Про це сказав голова комісії у справах душпастирства охорониздоров’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Сліпчук 1 лютого до учасників “Школи християнського аніматора”.

“Аніматор повинен засвідчувати справжню християнську радість, яка походить з людського серця, а не обманювати себе різними фальшивками”. Священик розповів про алкогольну залежність, яка заполонила сучасне суспільство, наголосив на здоровому способі життя самого аніматора,заохотив пропагувати тверезість у колі друзів.

 

mb 1

“Кожна людина, зокрема молода, хоче бути щасливою, але дуже часто мододь себе обманює, тікаючи і шукаючи фальшиві замінники справжнього щастя. Аніматор – це той, хто вміє переконати інших у позитивних речах, в які сам вірує і якими живе”, – підсумував вкінці лектор. Відтак була праця в групах, аніматори готувалися до літніх “Веселих канікулів з Богом”.

На щомісячний вишкіл, що відбувається у Тернопільській духовній семінарії, прибуло близько 100 молодих людей, які хочуть стати аніматорами. Зустріч розпочалася з Божественної Літургії та поклоніння мощам святого Івана Боско, покровителя молоді. Наступного разу аніматори зберуться в суботу, 1 березня.

ШХА з благословення архиєпископа Василія готує аніматорів для катехитичної праці з дітьми та молоддю під час літніх таборів та на парафіях протягом року. Вишколені аніматори є доброю допомогою для священнослужителів у душпастирській діяльності.

mb 2

mb 3

прес-служба архиєпархії

повідомив Роман Демуш

No Comments

Залишити відповідь