Були проведені тренінги в школах Київської обл.

11.04.2016

IMG 20160411 123918

Чергові тренінги були проведені в школах с. Забуяння та с. Кодра Київської обл. Такі зустрічі з дітьми є застановою над зростанням узалежнення від алкоголю серед дітей та молоді, висвітення у доступній формі правди про алкоголь та небеспеку вживання алкогольних напоїв особливо у ранньому віці.

 

Чергові тренінги були проведені в школах с. Забуяння та с. Кодра Київської обл. Такі зустрічі з дітьми є застановою над зростанням узалежнення від алкоголю серед дітей та молоді, висвітення у доступній формі правди про алкоголь та небеспеку вживання алкогольних напоїв особливо у ранньому віці.

Такі тренінги разом з іншими засобами є протидія знищення нашої нації. Щороку через алкоголь в Україні помирає понад 40.000 осіб. Кожен пятий шлюб розпадається через алкоголізм, більшість усіх злочинів коїться в стані алкогольного спяніння і т. д. і т. п. При тому ми не говоримо лише про згубну дію алкоголю, а й про те щоб діти остерігалися злого в різній формі, вели здоровий спосіб життя, наповнювали своє життя добрими звичками, інтересами, цілями, вірою, надією і любовю. 

IMG 20160411 123918
” Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому.” (1 Ів. 16.)

No Comments

Залишити відповідь