Дорогою зцілення, з Богом і до Бога…

26.04.2015

DSC 1122

Вже за доброю традицією, відбулась проща «Дорогою зцілення», 25 квітня, в Свято-Успенській Унівській лаврі. Проща зібрала людей, які хочуть позбутись алкогольної чи наркотичної залежності та їх рідних, близьких, усіх небайдужих людей.

 

DSC 1122

Вже за доброю традицією, відбулась проща «Дорогою зцілення», 25 квітня, в Свято-Успенській Унівській лаврі. Проща зібрала людей, які хочуть позбутись алкогольної чи наркотичної залежності та їх рідних, близьких, усіх небайдужих людей.

DSC 1142
Проща почалась з Святої Літургії, яку очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас Сеньків, слова владики Тараса були звернені до прочан з глибоким повчанням про сенс життя християнина, про уміння прощати, любити та дякувати… про те як бути щасливими, як бути святими.

DSC 1175
Після архиєрейської Святої Літургії було освячення води та святе мирування. Вже традиційна праця групах розділила прочан за їх віком та потребами, були традиційні три груми: молодь, залежні та найчисельніша група спізалежні.

DSC 1140
Закінчилась проща складанням присяги та молебнем перед іконою «Невичерпна Чаша». Дякує Богу за гарний день, за те що благословив нашу молитву і працю, та за ласки і зцілення, що Всевишній нам зсилає!

о. Дмитро Польовий

No Comments

Залишити відповідь