Дорослий світ дитячими очима…

01.07.2015

0107s

У важкий для країни час з 22 по 26 червня 2015 р. Б. у невеличкому гірському містечку Яремче проводився дитячий табір «Тверезість душі – ознака святості». Учасниками табору були діти із Франківщини віком від 7 до 15 років. Під час перебування у таборі діти мали не лише можливість відпочити, помилуватися красою карпатських гір, насолодитися чистим гірським повітрям та джерельною водою, а і збагатитись духовними цінностями та знаннями, зблизитись із Богом та отримати моральну підтримку.

0107s

У важкий для країни час з 22 по 26 червня 2015 р. Б. у невеличкому гірському містечку Яремче проводився дитячий табір «Тверезість душі – ознака святості». Учасниками табору були діти із Франківщини віком від 7 до 15 років. Під час перебування у таборі діти мали не лише можливість відпочити, помилуватися красою карпатських гір, насолодитися чистим гірським повітрям та джерельною водою, а і збагатитись духовними цінностями та знаннями, зблизитись із Богом та отримати моральну підтримку.

0107
Щодня діти відвідували заняття, які проводила п. Світлана Баула. На цих заняттях маленькі учасники вчились мріяти, любити, бути дружніми,цінувати життя та усвідомлювати свою важливість у цьому світі. Діти модулювали різні життєві ситуації та вчились робити правильний вибір, бути відповідальними та небайдужими.
Духовним провідником табору був о. Ярослав Рохман, завдяки якому учасники табору мали можливість бути присутніми на Св. Літургії, приступати до Св. Тайн.

01072
Активними провідниками табору були Олександра Гутор та Анастасія Осиф – члени братства Тверезості із м. Копичинці , які приймали активну участь у відпочинку дітей, їх подорожей та дозвілля. Волонтери були чудовим прикладом і зразком для наслідування у маленьких учасників, оскільки своїм стилем життя і способом мислення позитивно впливали на формування у малечі світогляду і поглядів на життя.
Незмінним серцем табору була психолог Марія Хоптій – Новіцька, завдяки якій дітки мали змогу активно самовиражатись, розкривати власні таланти та здібності, ділитись своїми переживаннями, і просто бути щасливими.

01073
Краса карпатських гір, завзяття та безпосередність дітей, їх щирі посмішки давали можливість всім таборовикам відчувати особливу Божу присутність. Щодня у своїх молитвах юні християни дякували Всевишньому за прожитий день, за всіх близьких, за Божу Любов та опіку, а також просили особливого заступництва для нашої України.
На жаль, час швидко минає… 5 днів пролетіли непомітно… Після такого приємного та активного відпочинку всім нам було сумно прощатись із новими знайомим та друзями.
Всі учасники табору дякують організаторам нашого відпочинку за цей казковий час і обіцяємо неодмінно повернутися!

Підготували: Світлана Баула, Олександра Гутор, Анастасія Осиф, Марія Хоптій – Новіцька

No Comments

Залишити відповідь