Духовно-профілактичні місії тверезості серед молоді в Новому Роздолі

24.12.2016

DSC 1832

22 листопада 2016 року Божого молодь Нового Роздолу роздумувала про тверезість.
За сприяння Львівської ГО «Українська молодь христові» і на запрошення о. Ростислава Височанина духівника ГО «Українська молодь христові» та ГСПО «Тризуб» ім. С. Бандери в Новому Роздолі, відбулась зустріч молоді з працівником Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії піддияконом Петром Чайковським.

DSC 1832

22 листопада 2016 року Божого молодь Нового Роздолу роздумувала про тверезість.
За сприяння Львівської ГО «Українська молодь христові» і на запрошення о. Ростислава Височанина духівника ГО «Українська молодь христові» та ГСПО «Тризуб» ім. С. Бандери в Новому Роздолі, відбулась зустріч молоді з працівником Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії піддияконом Петром Чайковським.IMG 20161122 130032

Дві години пройшли у жвавому, аналітичному спілкуванні. Учасники дискутували про відношення молоді до алкогольних напоїв. Кожен мав нагоду зробити висновок особистого ставлення до алкоголю, в контексті стану, в якому перебуває українське суспільство.
Також, цього дня, для учнів 8-11 класів Новороздільських НВК «гімназія» ім. Володимира Труша та ЗОШ №2 було проведено превентивно-профілактичний семінар на тему: «Алкоголь та правда про нього». Школярі переглянули відео: «Дитячий та підлітковий алкоголізм», «Міфи про алкоголь».
https://www.youtube.com/watch?v=z9AtDTWX1DE
https://www.youtube.com/watch?v=dgmJ1HtY5aA
Повідомив Піддиякон Петро Чайковський 
Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія УГКЦ

No Comments

Залишити відповідь