Духовно-профілактичні місії тверезості серед молоді в Яворові

07.11.2016

0711162

28 жовтня 2016 року Божого учні 7-11 класів ЗОШ №2 і №3 та гімназії ім. Осипа Маковея у Яворові взяли участь в превентивно-профілактичних семінарах на теми: «Алкоголь та правда про нього» і «Найбільший ворог України».

0711162

28 жовтня 2016 року Божого учні 7-11 класів ЗОШ №2 і №3 та гімназії ім. Осипа Маковея у Яворові взяли участь в превентивно-профілактичних семінарах на теми: «Алкоголь та правда про нього» і «Найбільший ворог України».

Зустріч з молоддю провели піддиякон Петро Чайковський (Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія) та Зеновій Боровець (професор НУ «Львівська політехніка», член комісії у справах мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ).
Хлопці і дівчата мали нагоду персонально відповісти собі:

  • Як я ставлюсь до алкоголю?
  • Чи усвідомлюю я, як алкоголь впливає на мене?

0711161

Адже, згідно статистики ВООЗ 40% юних українців віком 13 – 18 років регулярно вживають алкоголь.
Також молодь мала можливість застановитись над питанням війни. Чи можна вважати війною, лише безпосередню фізичну агресію та вбивство людей? Чи, можливо, війна – це явище набагато ширше у своїх проявах? Історія та сучасність української нації дозволяють нам ствердно відповісти на останнє запитання. Бо жоден ворог і окупант не завдав нам стільки лиха як алкоголь.
Повідомив піддиякон Петро Чайковський
Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія

No Comments

Залишити відповідь