Коли береш – наповнюєш руку, коли віддаєш – наповнюєш серце!

22.08.2016

33333 2

З 8 серпня по 13 серпня р. Б. у чудовому духовному місці – Марійському центрі с. Зарваниці відбувався дитячий табір «Тверезість душі – ознака святості». Учасниками табору стали діти із Тернопільщини віком від 11 до 16 років.

 

«Ми живемо з того, що одержуємо, і творимо своє життя з того, що віддаємо». 
Вінстон Черчиль

33333 2
З 8 серпня по 13 серпня р. Б. у чудовому духовному місці – Марійському центрі с. Зарваниці відбувався дитячий табір «Тверезість душі – ознака святості». Учасниками табору стали діти із Тернопільщини віком від 11 до 16 років. 

Не вистачить слів, щоб описати те, що відбувалось на протязі цих днів. Це була особлива атмосфера любові і добра. Це місце, в якому діти і дорослі були як одне ціле, та доповнювали один одного. Табір в якому ми всі були чесними і щирими з іншими, та з собою, місце, де ми не боялися бути собою, де ми були справжніми. Табір, який надихав, який давав пізнавати, творити, любити; який давав можливість наповнювати любов’ю, добротою і турботою їхні маленькі дитячі життя, прикрашати їхню буденність, осяювати кожен їхній день радістю і сміхом, ділитись надіями, які маємо, радістю, якою переповнені самі.

33333 1
Мало що у світі сповнює таким щастям, як щира віддача від серця, з глибини душі.
Ми не знайшли більшої втіхи – і не отримали більшої винагороди ніж задоволені дитячі серця і віра та впевненість в те, що ці діти здатні змінити майбутнє.
Від щирого серця висловлюю велику подяку всім, хто був причетний до організації та проведення цього табру, а зокрема: о. Василю Сліпчуку, психологам Андрію Хрущу та Коваль Ірині, братам – семінаристам: Олегу Паньківцю і Миколі Бобровському, Валентині Комадовській та спонсорам цього табору.

33333 3
«Роблячи те, що сповнює вас запалом, ви зазнаєте такої втіхи, що ніяка похвала вам не знадобиться. Ваші здобутки і стануть вам винагородою, наповнивши вас захватом і радістю».
Джин Кіз
Підготувала Марія Хоптій, християнський психолог

No Comments

Залишити відповідь