м. Суми: відкриття Консультативно-просвітницького центру

19.05.2014

DSC02608s

16.05.2014 р. у Сумському Прес-клубі відбулась прес-конференція з нагоди відкриття Консультативно-просвітницького центру (КПЦ) для допомоги людям узалежненим від алкоголю та їх сім’ям. У заході брали участь о. д-р. Андрій Логін – голова патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, п. Сергій Бутенко начальник Управління охорони здоров’я Сумської ОДА, п. Олексій Крупко – головний лікар Сумського обласного наркологічного діспансера, о. Олександр Дядя – керівника КПЦ та п. Тетяни Ємельяненко – психолога КПЦ.

 DSC02608s

16.05.2014 р. у Сумському Прес-клубі відбулась прес-конференція з нагоди відкриття Консультативно-просвітницького центру (КПЦ) для допомоги людям узалежненим від алкоголю та їх сім’ям. У заході брали участь о. д-р. Андрій Логін – голова патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, п. Сергій Бутенко начальник Управління охорони здоров’я Сумської ОДА, п. Олексій Крупко – головний лікар Сумського обласного наркологічного діспансера, о. Олександр Дядя – керівника КПЦ та п. Тетяни Ємельяненко – психолога КПЦ.

DSC02601

 

DSC02612

DSC02609

Були обговорені можливі види співпраці між державними та недержавними організаціями у допомозі людям з алкогольною залежністю та її профілактики у жителів Сумської області. Зокрема начальник Управління охорони здоров’я висловив подяку за небайдуже ставлення УГКЦ до проблеми подолання росту алкогольної залежності у сучасному суспільстві.
Метою діяльності КПЦ є проведення духовно-просвітницької роботи серед вірних з метою формування в них стійкого переконання про шкідливість непоміркованого вживання алкоголю і керування цим переконанням в повсякденному житті.
Працівники нашого центру пропонують:
Індивідуальну допомогу:
Консультації залежних від алкоголю та членів їх родин;
Роз’яснення консультантом з узалежнень сутності захворювання алкоголізмом;
Скерування на дезинтоксікацію в наркологічний диспансер;
Духовну терапію для залежних;
Скерування до груп взаємодопомоги, на терапію або в реабілітаційні центри.
Допомогу сім’ям:
Підготування рідних та близьких алкозалежної особи до визнання нею факту узалежнення з метою подальшого спрямування на лікування;
Сімейну терапію для співузалежнених;
Відвідування груп взаємодопомоги для алкозалежних та співузалежних.
Просвітницьку діяльність:
Тренінги та семінари для різних вікових груп з метою поширення тверезого способу життя.
Висловлюємо щиру подяку керівникам Обласного управління охорони здоров’я та Сумського обласного наркологічного диспансера. Закликаємо небайдужих священослужителів всіх конфесій приєднатися до нашої спільної справи.
Адреса центру: м. Суми, вул. Металургів, 17. Стаціонарне відділення наркологічного диспансеру. т. 050 1727461, 0542 791274
Дні роботи: четвер, п’ятниця з 8.00 – 17.00
e-mail: kpc.sumy@ukr.net

No Comments

Залишити відповідь