Місії тверезості. Головне не зневіритись в тому, що робимо

17.09.2013

12 вересня в с. Калинівка, що на Яворівщині, відбулися місії тверезості.  Працівники Руху «За тверезість життя», о.Андрій павлів, диякон Тарас Гадомський та психолог – терапевт узалежнень п.Роман Прочко прибули на парохію св..Праскевії П`ятниці с. Калинівки, адміністратором якої є о.Євген  Кварціян, привізши з собою мощі блаженного священомученика Григорія Лакоти. Розпочались місії Божественною Літургією під час якої, о.Андрій Павлів виголосив повчальну науку, наголошуючи на тому, що можна бути щасливим і без алкоголю, який так часто руйнує наші сім`ї та здоров`я. По закінченні Божественної Літургії на парохії була заснована Золота Книга Тверезості.
Опісля, відбулася зустріч місіонерів зі школярами Калинівської середньої школи, під час якої п.Роман розповів учням правду про алкоголь. Завершальним етапом місій була зустріч місіонерів з працівниками Калинівської  Сільської ради.
Місії тверезості, які проходять у Галицьких містах і селах є тим лакмусовим папірцем, що визначає наше відношення до алкоголю і проблем пов’язаних з ним. Коли з проповідальниці летять  слова заклику до тверезості, до зміни способу життя, то в очах слухачів можна побачити багато болю та іронії: «Отче, Ви говорите щось нереальне, це не для нас».
Ти стукаєш в цей мур людського розуму, який втратив запал міняти, відкривати нові способи життя. І тут, важливо самому не зневірюватись і не стати «нормальним».
Не будьмо байдужими, найперше до себе, бо можемо жити і без алкоголю, і світ стане кращим.

 

No Comments

Залишити відповідь