Місії тверезості на парафії Св. Кирила і Методія в Калуші

29.04.2013

mala11

26 квітня 2013 року Божого відбулись місії тверезості на одній з парафій м. Калуш, Івано-Франківської архієпархії. На запрошення пароха церкви свв. Кирила та Методія, о. Степана Скібіцького до громади прибув о. Руслан П’яста.

 

mala11

26 квітня 2013 року Божого відбулись місії тверезості на одній з парафій м. Калуш, Івано-Франківської архієпархії. На запрошення пароха церкви свв. Кирила та Методія, о. Степана Скібіцького до громади прибув о. Руслан П’яста.

Дана парафія на Калущині стала першою, яка може втішатись започаткуванням Золотої Книги Тверезості. Місія розпочалась зустріччю з учнівською молоддю загальноосвітньої школи № 6 та зі студентами вищого професійного училища № 7. На зустрічі з молоддю було в особливий спосіб наголошено на важливості правильного та відповідального вибору в їхньому житті, який для того, щоб бути втіленням Божої Волі, повинен бути максимально свідомим та добровільним. Для того, щоб цей вибір був саме таким, потрібно уникати всіх тих нагод, речей та одурманюючих засобів, які затуманюють розум та пригнічують волю. О. Руслан наголосив, що для того, щоб в житті можна було максимально реалізуватись, слід плекати чесноту тверезості.

0005

Після зустрічі з молоддю у храмі св. Кирила і Методія відбулася Хресна дорога в наміренні за зцілення від алкогольної та наркотичної залежності. Після спільної молитви проповідник у своїй науці акцентував увагу на тому, що християнин покликаний зробити тверезість нормою свого життя і про неї свідчити іншим. Іншою важливою річчю на якій наголосив місіонер було те, що ми як християни не можемо залишатись байдужими до наших алкозалежних ближніх, які потребують нашої допомоги.0002

На завершення місій було започатковано Золоту Книгу Тверезості, а гідним прикладом для наслідування став парох о. Степан Скібіцький, який першим склав присягу за своїх вірних.

Місії тверезості покликані розбудити серед нашого славного українського народу бажання жити, не дивлячись на інколи дуже складні економічні та політичні обставини, тому душпастирі та люди доброї волі готові проповідувати через такі місії чесноту тверезості і так спричинитись до воскресіння нашої Батьківщини.

Інформаційна служба руху «За тверезість життя» Івано-Франківської aрхієпархії УГКЦ

 

No Comments

Залишити відповідь