Місії тверезості у с. Містки

11.06.2014

6-го червня 2014 р. у с. Містки що у Пустомитівському деканаті відбулись місії тверезості. Провадили місії працівники руху «За тверезість життя» о. Андрій Павлів, та диякон Тарас Гадомський. Адміністратор парохії Покрову Пресвятої Богородиці всеч. О. Іван Патроник та парохіяни радо прийняли місіонерів.

 

6-го червня 2014 р. у с. Містки що у Пустомитівському деканаті відбулись місії тверезості. Провадили місії працівники руху «За тверезість життя» о. Андрій Павлів, та диякон Тарас Гадомський. Адміністратор парохії Покрову Пресвятої Богородиці всеч. О. Іван Патроник та парохіяни радо прийняли місіонерів.


Під час Божественної Літургії, в намірі за поширення чесноти тверезості в Українському народі, о. Андрій Павлів виголосив місійну науку, де закликав усіх присутніх, а зокрема молодь, до свідчення тверезості: що життя у тверезості це можливість реалізуватись як людина, що покликана до святості. Також наголошувалось на важливості посту та молитви як потужного засобу допомоги особам що попали у пастку алкоголізму.


Після Літургії парафіяни мали змогу приступити до мощей бл. Єпископа Григорія Лакоти, що їх привезли місіонери.
Також на даній парохії Була заснована Золота Книга Тверезості та поширена тверезницька література.
Повідомив диякон Т. Гадомський

No Comments

Залишити відповідь