Місії тверезості у Винниках Львівської Архиєпархії

15.03.2015

1

Вже в друге, працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії завітали у славне містечко Винники, на цей раз до парафії Воскресіння ГНІХ парохом якої є о. Петро Паньків.

1

Вже в друге, працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії завітали у славне містечко Винники, на цей раз до парафії Воскресіння ГНІХ парохом якої є о. Петро Паньків. 

Традиційно місії розпочались із Божественної Літургії, яку служив о. Тарас Гадомський. Отець Петро та о. Любомир Мостовий капелан нечуючих людей у Львові, звершували Таїнство Покаяння для бажаючих парафіян.

2
Після прочитання євангелія о. Тарас виголосив проповідь на алкогольну тематику, постійно відкриваючи перспективу вільного радісного життя в тверезості. А на завершення священик представив людям «Золоту книгу тверезості», якою вони можуть користуватись для добра своїх рідних та близьких утверджуючись, одночасно, самі в чесноті тверезості.
По закінченні Служби Божої багато парафіян склали присягу відречення від алкоголю в «Золотій книзі тверезості». Також, бажаючі придбали різні молитовники за зцілення людей від хвороби пиятства.

3
В цей день місіонери відвідали, також, місцеві школи: «Берегиня» та школа № 29. Терапевт із узалежнень Роман Прочко та о. Тарас провели для учнів старших класів уроки на тему «Алкоголь та правда про нього».
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь