Місії тверезості в с. Борщовичі Винниківського протопресвітерату Львівської Архиєпархії

14.12.2014

IMG 3565

11 грудня 2014 року працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії провели місії тверезості в с. Борщовичі Винниківського протопресвітерату. Місії розпочались Святою Літургією у церкві Пресвятої Тройці, яку служили о. Іван Духнич адміністратор парафії, о. Роман Іванців адміністратор парафії Богоявлення ГНІХ, с. Сороки Львівські та о. Тарас Гадомський працівник Руху «За тверезість життя». По закінченні Літургії о. Тарас промовив слово до людей про природній тверезий спосіб життя людини.

 IMG 3565

11 грудня 2014 року працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії провели місії тверезості в с. Борщовичі Винниківського протопресвітерату. Місії розпочались Святою Літургією у церкві Пресвятої Тройці, яку служили о. Іван Духнич адміністратор парафії, о. Роман Іванців адміністратор парафії Богоявлення ГНІХ, с. Сороки Львівські та о. Тарас Гадомський працівник Руху «За тверезість життя». По закінченні Літургії о. Тарас промовив слово до людей про природній тверезий спосіб життя людини.

IMG 3569

IMG 3578

IMG 3587
Також бажаючі парафіяни приступили до Святої Тайни Сповіді та до почитання мощей блаженного Григорія Лакоти, а виходячи із храму придбали різні молитовники за зцілення людей поневолених недугою пияцтва та інформативні буклети.
Після молитви місіонери відправились до місцевої школи в якій о. Тарас провів урок «Алкоголь та правда про нього» для учнів 8-9 класів, а терапевт із узалежнень Роман Прочко для учнів 10-11 класів.Варто відзначити також те, що на завершення лікарі місцевої поліклініки представили учням статистику підліткового отруєння алкоголем.

Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь