Місії тверезості в с. Чорнушовичі Винниківського протопресвітеріату

25.10.2014

1510 6

16 жовтня 2014 року в с. Чорнушовичі відбулись місії тверезості. Розпочались місії з Божественної Літургії в парафіяльному храмі св. Миколая яку служив о. Тарас Гадомський. Після прочитання євангелія о. Тарас виголосив проповідь на тему алкогольної залежності, також під час Літургії люди мали можливість приступити до св. Тайни сповіді, а виходячи із храму придбати необхідну літературу.

1510 6

16 жовтня 2014 року в с. Чорнушовичі відбулись місії тверезості. Розпочались місії з Божественної Літургії в парафіяльному храмі св. Миколая яку служив о. Тарас Гадомський. Після прочитання євангелія о. Тарас виголосив проповідь на тему алкогольної залежності, також під час Літургії люди мали можливість приступити до св. Тайни сповіді, а виходячи із храму придбати необхідну літературу.

Після Служби Божої працівники Руху «За тверезість життя» завітали до місцевої школи в якій п. Роман Прочко провів урок на тему «Алкоголь та правда про нього» для учнів 7-9 класів. Було помітно як діти уважно слухали те, що намагався до них донести п. Роман, сподіваємось, що після цієї зустрічі вони робитимуть власний вільний не зумовлений різними стереотипами вибір у відношенні до алкоголю. 

1510 3

1510 5

1510 4

1510 2

Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь