Місії тверезості в с. Миклашів Винниківського пресвітеріату Львівської Архиєпархії

06.11.2014

000 0001

6 листопада 2014 року відбулись місії тверезості в с. Миклашів, що на Пустомитівщині, які здійснили працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії. Місії тверезості розпочались Божественною Літургією в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, яку очолив о. Андрій Павлів. Тим часом протопресвітер Винниківського протопресвітеріату Михайло Розпендовський та адміністратор храму о. Дмитро Мицько сповідали.

 000 0001

6 листопада 2014 року відбулись місії тверезості в с. Миклашів, що на Пустомитівщині, які здійснили працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії. Місії тверезості розпочались Божественною Літургією в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, яку очолив о. Андрій Павлів. Тим часом протопресвітер Винниківського протопресвітеріату Михайло Розпендовський та адміністратор храму о. Дмитро Мицько сповідали.

000 0004

Під час проповіді о. Андрій представив той факт, що вживання алкоголю стало нормою для більшості українців і згубні наслідки такого способу мислення та стилю життя. І на противагу заохотив людей до тверезого способу життя запропонувавши їм середники до його реалізації, а саме: «Золоту книгу тверезості» в якій здорові люди можуть скласти свою жертву, відмовившись від вживання, дарування, пропонування алкоголю, а також молитовники за зцілення від алкогольної залежності. Крім того на парафію було привезено мощі блаженного Григорія Лакоти до яких люди можуть приступати на протязі тижня.

000 0012
Помолившись у храмі місіонери прийшли зі своїм словом до молодої нації України, тобто до шкільної молоді. І терапевт із узалежнень Роман Прочко провів для учнів 8-11 класів урок на тему «Алкоголь та правда про нього».
Тепер, принаймні, можемо бути впевненими, що при виборі «пити чи не пити» люди свідомо робитимуть свій вибір, усвідомлюючи його добрі чи злі наслідки.
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь