Місії тверезості в с. Ямпіль Винниківського протопресвітерату Львівської Архиєпархії

25.02.2015

 

IMG 3828

У Винниківському протопресвітераті Львівської Архиєпархії продовжують відбуватися місії тверезості. Цього разу, в четвер 19 лютого, працівники Руху «За тверезість життя» відвідали парафію Покрову Пресвятої Богородиці в с. Ямпіль Винниківського протопресвітерату.

IMG 3828

У Винниківському протопресвітераті Львівської Архиєпархії продовжують відбуватися місії тверезості. Цього разу, в четвер 19 лютого, працівники Руху «За тверезість життя» відвідали парафію Покрову Пресвятої Богородиці в с. Ямпіль Винниківського протопресвітерату.У Винниківському протопресвітераті Львівської Архиєпархії продовжують відбуватися місії тверезості. Цього разу, в четвер 19 лютого, працівники Руху «За тверезість життя» відвідали парафію Покрову Пресвятої Богородиці в с. Ямпіль Винниківського протопресвітерату.
Місіонерів ласкаво зустрів о. Ігор Грицунь і запросив на молитву Божественної Літургії, яку служив о. Тарас Гадомський. Після Літургії о. Тарас звернувся до парафіян зі словом тверезості, запропонувавши їм засоби для її дотримання.

IMG 3834

А саме: «Золоту книгу тверезості» за допомогою якої багато недужих осіб позбулись своєї залежності, завдяки жертві їхніх родичів та близьких, які склали присягу на дотримання тверезого способу життя.
Опісля всі присутні приступили до почитання мощей блжн. Григорія Лакоти. І придбали спеціалізовану літературу.
З храму місіонери відправились в школу де зустрілись з учнями 8-11 класів, провівши для них уроки на тему «Алкоголь та правда про нього».
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь