Місії тверезості на Золочівщині у сс. Червоне і Ясенівці

28.11.2015

281115s

19 та 26 листопада 2015 року працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії провели місії тверезості в сс. Червоне і Ясенівці поморянського протопресвітерату.

281115s

19 та 26 листопада 2015 року працівники Руху «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії провели місії тверезості в сс. Червоне і Ясенівці поморянського протопресвітерату.

281115 1
Напередодні місій місцевий священик о. Микола Мандрик розповів про візит священиків, які, вже, довший час працюють в даній проблематиці та ласкаво запросив парафіян скористати із цих відвідин.
Першого і другого дня місії тверезості розпочались Божественною Літургією в храмі свв. безсрб. Косми і Дам’яна с. Червоне та в церкві Преображення Господа Нашого Ісуса Христа с. Ясенівці.

281115 2
Після Служби Божої місіонери виголосили проповідь, вказавши на причини теперішнього стану української нації та відкрили, показали шлях виходу з гріховного способу поведінки. У двох парафіях було започатковано «Золоту книгу тверезості» з пропозицією Молитовного правила до Богородиці перед іконою «Невичерпна чаша» в намірі узалежненої особи.
Після молитви вірні приступили до почитання мощей блжн. Григорія Лакоти та мирування. І виходячи з храму парафіяни придбали молитовники за зцілення людей від хвороби пияцтва.

281115 3
В ці місійні дні священики Юрій Дрізд, Андрій Павлів та бр. Петро Чайковський відвідали місцеві школи де зустрілись з учнями від 5-го по 11-ий класи, розмовляючи із ними на тему «Алкоголь та правда про нього». о. Юрій поділився своїм досвідом праці з узалежненими і їх рідними перед численною аудиторією студентів Червоненського вищого професійного училища. А бр. Петро розповів про формування особистої позиції в ставленні до алкоголю в умовах алкогольної ментальності суспільства. «Лише після зустрічі з Ісусом, я зрозумів, що в такому способі поведінки, приховується брехня – нещирість і самообман. Тому я постав перед вибором: чистота, щирість, правдивість, автентичність (що є проявом зустрічі з Ісусом) чи самообман, ілюзорна радість, втрата особистої позиції. Я вибрав Ісуса».
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь