МІСІЇ ТВЕРЕЗОСТІ В М. БОРИСПІЛЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23.03.2015

101

На запрошення настоятеля храму о. Ігоря Шабана в неділю 22 березня відбулися місії тверезості на парафії св. Володимира і Ольги в місті Борисполі Київської області. Відтак о. Євген Чернюк, голова підкомісії «За тверезість життя» Київської архиєпархії, очолив недільну Божественну Літургію,

 

101

На запрошення настоятеля храму о. Ігоря Шабана в неділю 22 березня відбулися місії тверезості на парафії св. Володимира і Ольги в місті Борисполі Київської області. Відтак о. Євген Чернюк, голова підкомісії «За тверезість життя» Київської архиєпархії, очолив недільну Божественну Літургію, на якій висвітлив проблему зловживання алкоголем у нашій країні, а особливо серед підлітків. Проповідник особливу увагу присутніх звернув на підступну дію ворога людського через поступове залучення до систематичного вживання алкоголю, а зокрема пива та модних серед молоді слабоалкогольних напоїв.

Звичайно, важливу роль у вихованні щодо вживання алкоголю виконує сім’я, тому священик наголосив на важливості словом і ділом, тобто власним прикладом, стверджувати своїх дітей і оточуючих у тверезому й здоровому способі життя.
Опісля Святої Літургії на парафії була заснована Золота книга тверезості – благословенний проводом Церкви засіб для допомоги узалежненим від алкоголю.

102

Зі священиком до парафії в Борисполі прибули представники співтовариства «Анонімних Алкоголіків» (АА) України, які розповіли про те, хто такі анонімні алкоголіки і як ефективно ці групи допомагають узалежненим жити тверезо підтримуючи одне одного у цій страшній недузі. Був присутній також представник АА в Борисполі задля знайомства й обміну контактами з місцевим священиком, щоб в разі потреби направити узалежненого до групи АА, щоб отримати допомогу і підтримку.

103

Нагадуємо, що проблема алкозалежності в Україні стоїть дуже гостро. Минулого року за даними ВООЗ наша країна займала 5 місце у світі по споживанню алкоголю на душу населення в рік та перше місце у світі по підлітковому алкоголізму. Більшість усіх злочинів коїться у стані алкогольного сп’яніння…
Нехай Господь благословить всіх нас і дарує духа тверезіння, стриманості, терпеливості, поміркованості, духа радості, миру, мудрості й любові.

No Comments

Залишити відповідь