Започаткуванням “Золотих книг тверезості” розпочали Різдвяний піст на Надвірнянщині

15.12.2012

Парохіяни села Гвізд Надвірнянського деканату разом із своїми священиками: о. Іваном Гедзиком, о. Миколою Гаврилюком та запрошеним головою єпархіальної підкомісії “За тверезість життя” о. Ярославом Стеф’юком започаткували першу на всій Надвірнянщині “Золоту книгу тверезості”.

“Нема для нас сьогодні важливішої справи, як допомогти нашим вірним, котрі є поневолені злим духом пияцтва, щоб вони могли знову стати на добру дорогу християнського буття. А таких людей сьогодні дуже багато. Люди, які перебувають у гріховній пітьмі алкоголізму, приречені на погибель. Ми просто зобов’язані допомогти їм врятуватися”, – сказав перед громадою о. Ярослав. Парохіяни села Гвізд Надвірнянського деканату разом із своїми священиками: о. Іваном Гедзиком, о. Миколою Гаврилюком та запрошеним головою єпархіальної підкомісії “За тверезість життя” о. Ярославом Стеф’юком започаткували першу на всій Надвірнянщині “Золоту книгу тверезості”.

“Нема для нас сьогодні важливішої справи, як допомогти нашим вірним, котрі є поневолені злим духом пияцтва, щоб вони могли знову стати на добру дорогу християнського буття. А таких людей сьогодні дуже багато. Люди, які перебувають у гріховній пітьмі алкоголізму, приречені на погибель. Ми просто зобов’язані допомогти їм врятуватися”, – сказав перед громадою о. Ярослав.

Більше сотні людей разом із духовенством молилися у новозбудованому храмі Преображення Господнього Молебень до ікони Пресвятої Богородиці “Неупиваєма Чаша”. Присутні у храмі молилися за визволення від диявольського поневолення через алкогольну залежність.Після молитви і духовної настанови священики поблагословили “Золоту книгу тверезості”. Ця подія є історичного значення, оскільки книга засновується вперше на Надвірнянщині.

Священики відвідали з духовною наукою та науковим фільмом “Правда про алкоголь” місцеву школу. Близько двох сотень старшокласників почули правду про алкогольне узалежнення, яке дуже часто розпочинається з розпивання слабоалкогольних напоїв. Саме слабоалкогольні напитки найбільше вживають підлітки.

“Слабоалкогольні напої торують стежку до алкоголізму. Кожен із вас, хто сьогодні випиває хоча б одну пляшку цього напою, завтра може опинитися на межі узалежнення від нього. Хто є узалежений, той зловживає, а зловживання є гріх. Гріх у свою чергу робить людину мертвою. Тому будьте обережні!”, – підсумував на зустрічі із старшокласниками о. Ярослав.

Аналогічна духовна місія відбулася і в храмі Святого Миколая. На завершення присутнім було роздано буклети з інформацією про алкоголізм як форму гріха, яку можна здолати вірою в Ісуса Христа. Також і в цьому храмі було засновано “Золоту книгу тверезості”, як духовний інструмент у боротьбі з алкоголізмом.

Джерело: Прес-служба єпархії

No Comments

Залишити відповідь