На Яворівщині відбулись місії тверезості

29.03.2013

7-го березня  2013 р. у Яворівському протопресвітераті  в  с. Залужжя, на парохії преподобної Параскевії , адміністратором якої є  всечесний о. Роман Галамай, відбулись  місії тверезості. 

Представники підкомісії «За тверезість життя», у Львівській архиєпархії , під керівництвом о. Юрія Дрозда, прибули на дану парохію, привізши із собою мощі блаженного священомученика єпископа Григорія Лакоти. Нагадаємо що,  блаженний Григорій Лакота був єпископом – помічником Перемишльської єпархії, до якої входила також і Яворівщина.  Можна сказати що, владика вже у прославленому стані відвідав своє духовне стадо.

7-го березня  2013 р. у Яворівському протопресвітераті  в  с. Залужжя, на парохії преподобної Параскевії , адміністратором якої є  всечесний о. Роман Галамай, відбулись  місії тверезості. 

Представники підкомісії «За тверезість життя», у Львівській архиєпархії , під керівництвом о. Юрія Дрозда, прибули на дану парохію, привізши із собою мощі блаженного священомученика єпископа Григорія Лакоти. Нагадаємо що,  блаженний Григорій Лакота був єпископом – помічником Перемишльської єпархії, до якої входила також і Яворівщина.  Можна сказати що, владика вже у прославленому стані відвідав своє духовне стадо.

Розпочались місії Божественною Літургією в наміренні поширення чесноти тверезості  у нашому народі.  Під час Літургії, о. Юрій виголосив повчальну, місійну, науку, наголосивши на тому що, чеснота тверезості здобувається важкою боротьбою. «Тіло є лише інструментом душі. І тому яка б не була розвинена галузь наркології та реабілітації алкозалежних,  якщо не відбудеться переміна у душі та мисленні, не бачити нам тверезості. Настільки міцно дух пияцтва проник у людську свідомість. Тому візьмімо за зброю піст і молитву, жертвуючи свою власну непитущість  в наміренні за визволення поневолених недугою алкоголізму».
Опісля місіонери о. Юрій Дрізд, диякон Тарас Гадомський та п.Роман Прочко відвідали місцеву середню школу,  у якій терапевт узалежнень  п. Роман провів для учнів 5- 9-х класів лекцію на тему «Правда про алкоголь».
Не оминули місіонери і Залузьку  сільську раду, зустрівшись із очільниками села. «Ви є елітою села, від вас багато що залежить, не будьмо пасивними, щоб світ став хоч трішки кращий», з такими словами звернулись місіонери до сільського голови та депутатів.
Цього ж дня, у вечірній час, відбулись місії тверезості у м. Яворів на парохії Переображення ГНІХ, адміністратором якої є всечесний о. Олег Тишкун.
На обох вищезазначених парохіях були засновані Золоті книги тверезості, та була можливість придбати духовну тверезницьку літературу.

Повідомив диякон Тарас Гадомський

 

No Comments

Залишити відповідь