Новини комісії душпастирства охорони здоров’я

21.03.2015

0001

12 березня в каплиці Івано-Франківського міського пологового будинку відбулося Таїнство Соборування, яке було організоване Комісією душпастирства охорони здоров’я. 

0001

12 березня в каплиці Івано-Франківського міського пологового будинку відбулося Таїнство Соборування, яке було організоване Комісією душпастирства охорони здоров’я. Це є чергова лікарня в якій відбуваються це Таїнство, для того, щоб людина могла віднайти духовне та фізичне зцілення. Жінки, які знаходяться на лікуванні, медперсонал з вірою приступали до Соборування, духовно очищалися у св. Сповіді і з надією поверталися, що Господь їх оздоровить та вислухає їхні молитви.


0002

13-14 березня у м. Яремче відбулися передпасхальні реколекції для медичних працівників Івано-Франківщини. Ініціатором даних реколекцій була Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я за активної підтримки Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. Темою роздумів була притча про Доброго самарянина. Медпрацівники мали нагоду приступити до св. Сповіді, переглянути фільм про святого лікаря Джузеппе Москатті, задати запитання на актуальні духовні питання, з якими зустрічаються на місці праці.

Планується і надалі проводити ряд реколекцій для медпрацівників, для того, щоб нашу медицину зробити гуманною та милосердною,а також налагодити тісну співпрацю медичних капеланів із медпрацівниками.


0003

17 березня 2015 р. Б. у Стрийській єпархії Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я провела тренінг підготовки священослужителів до зустрічі військовослужбовців та підтримка осіб з психотравмою. Тренери: о. Ярослав Рохман – голова Руху за тверезість життя Івано-Франківської архієпархії та п. Людмила Сухарєва – кризовий психолог Карітас Укараїна.


0004

19 березня Комісія з питань охорони здоров’я провела другий семінар для священиків Стрийської єпархії на тему: “Душпастирство ПТСР”. Знаменно, що на початку зустрічі важливість тематики підкреслив владика Богдан Манишин, який є відповідальним за душпастирство кризових ситуацій. Тренери: о. Ярослав Рохман і п. Людмила Сухарєва. О. Руслан П’яста – Голова Комісії презентовав книгу “Душпастирство ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД”.

No Comments

Залишити відповідь