о. Володимир Містерман: «Не біймося робити добрі діла»

19.09.2013

podaj ruku dopomohy

18 вересня 2013 року Божого на парафії великомученика Юрія Побідоносця, що в Івано-Франківську, вірні молились молебень до Богородиці «Неспита Чаша» в наміренні за залежних від алкоголю і від інших засобів психоактивної дії та за їхні сімї. 

Молебень відслужив о. Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології під спів семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящч. Йосафата.

 

podaj ruku dopomohy

18 вересня 2013 року Божого на парафії великомученика Юрія Побідоносця, що в Івано-Франківську, вірні молились молебень до Богородиці «Неспита Чаша» в наміренні за залежних від алкоголю і від інших засобів психоактивної дії та за їхні сімї.

Молебень відслужив о. Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології під спів семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящч. Йосафата.

Після прочитання Євангелія, о. Володимир звернувся до присутніх вірних з повчальним словом. «За те, що ми з Вами в цей час знаходимося тут і молимось за потребуючих наших братів і сестер, ми повинні подякувати Всевишньому, – сказав проповідник, додаючи, – що кожне добре діло, яке вчиняємо, – а молитись за залежних до таких діл відноситься, – не наша заслуга, а Духа Святого, Який викликає в нас ці бажання і дає сили їх здійснювати». О. Володимир в особливий спосіб хотів донести до присутніх одну важливу правду, а саме: що жертва одних має велику цінність в очах Божих і іде на користь інших. Священик наголосив на тому, що інколи на перший погляд нам може видатись, що ми нічим не можемо допомогти цим потребуючим людям, але насправді ми можемо для них зробити дуже багато: жертвуючи за них і за їхні сімї всі наші труди, страждання та вчиняючи різні відречення. О. д-р Володимир пояснив, що від цього виграють усі: ми, тому що надаємо нашим стражданням і труднощам значення, отримуючи від Господа необхідні ласки, а потребуючим Бог через нас дає необхідні сили для виходу з тенет залежностей.

На завершення своєї науки духовний отець розповів, що кожен з нас може стати носієм Божої Благодаті в потребуючому світі. «Це насправді дуже легко і приємно робити, – сказав священик, наводячи приклад з повсякденного життя, – коли ідучи по вулицях, бачимо цих потребуючих людей, супроводьмо їх, принаймні поки їх бачимо, нашою молитвою. Залишімо суд для Бога, адже лише Він Єдиний є серцевідець усіх і лише Він знає, що стало справжньою причиною їхнього упадку. Ми ніколи не знатимемо коли і як допоможе наша молитва цій людині. Через нашу молитву Господь може дати необхідної ласки лише на смертному ложі, щоб ця людина у мирі відійшла до Справедливого Судді».

На завершення своєї проповіді священик закликав усіх ніколи не втомлюватись робити добрі діла.

Інформаційна служба руху «За тверезість життя» Івано-Франківської aрхієпархії УГКЦ

 

No Comments

Залишити відповідь