Повернення до Життя

09.04.2013

IMG 3249З початку 2013 року, відбулось уже дві реабілітації «Повернення до Життя» для людей залежних від алкоголю та наркотиків. У цих реабілітаційних курсах, що тривали з 11 по 21 березня та з 30 березня по 8 квітня, прийняли участь понад  два десятки осіб. Обидва реабілітаційні табори відбувались у містечку Брюховичі, що біля Львова.

 IMG 3249З початку 2013 року, відбулось уже дві реабілітації «Повернення до Життя» для людей залежних від алкоголю та наркотиків. У цих реабілітаційних курсах, що тривали з 11 по 21 березня та з 30 березня по 8 квітня, прийняли участь понад  два десятки осіб. Обидва реабілітаційні табори відбувались у містечку Брюховичі, що біля Львова.

Ось декілька відгуків:

Дякую п. Роману, Марусі та о. Дмитру за організацію. Дякую за те, що допомогли розібратися в першу чергу з собою, з проблемами, зазирнути в середину душі – в серце. Дякую за допомогу у єднанні з Богом, за розуміння Його суті,. Дякую за зцілення духа, волі, бажання змінити життя на краще, на тверезість без узалежнення. Дякую за тверезість думок, відчуттів. Вирушаю в життя з новими силами, з Богом в серці, і з великою та щирою вірою в краще життя.
З великою повагою Андрій

Терапією залишаюсь задоволений. Не хочеться їхати додому. Відчуваю себе духовно збагаченим. Залишаюсь вдячний терапевтам і отцеві. Скарг немає)).
Спасибі. Іван

Дуже багато для себе отримав під час перебування на терапії. Вдячний пану Роману, Маші і о. Дмитру за проведений ними курс духовної терапії. Проведений час тут заставив по – новому глянути на життя взагалі і на своє життя зокрема. Заставив задуматися про роль Бога в моєму житті, а також вплив алкоголю на моє життя, задуматися про майбутнє, і про те, як змінити його.
Умови перебування під час проведення терапії були чудовими.
Олександр

Терапією задоволений. Питання щодо умов проживання і умов – було комфортно. Сама терапія потужна і цікава. Відчуваю себе оновленим, відпочившим і набравшись сил не тільки тілесно, але і духовно збагаченим. Зрозумів своє безсилля перед обличчям алкоголю і впустив Бога в своє серце для протидії злу.
М. 

No Comments

Залишити відповідь