Працівники Руху «За тверезість життя» вдруге відвідали військових танкової ремонтно-відновлювальної військової частини А 2562 у Золочеві

24.10.2015

21 жовтня 2015 року Роман Прочко, терапевт узалежнень, та піддиякон Петро Чайковський (Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія) вже вдруге завітали до військовослужбовців танкової ремонтно-відновлювальної військової частини А 2562 у Золочеві.

 

21 жовтня 2015 року Роман Прочко, терапевт узалежнень, та піддиякон Петро Чайковський (Рух «За тверезість життя» Львівська Архиєпархія) вже вдруге завітали до військовослужбовців танкової ремонтно-відновлювальної військової частини А 2562 у Золочеві.

Цього дня терапевт узалежнень поділився досвідом впливу алкоголю на людину, адже він вже понад 16-ть років працює з алкозалежними людьми.

P 20151008 122005

В умовах війни наші військовослужбовці найбільш наражені на небезпеку притуплення духовного, психічного та фізіологічного болю соціально поширеним засобом «втечі в алкоголь». На перший погляд, внаслідок дії алкоголю, людина отримує полегшення, але не оздоровлення, а тимчасове забуття проблеми, болю. Тому, повернувшись до здорового тверезого способу життя особа знову постає перед викликом: звернутись по допомогу, вирішувати поставленні завдання, чи «забутись, притупити біль» за допомогою «перевіреного засобу». Якщо вибирає легший спосіб, то потрапляє в небезпеку круговерті навколо алкоголю: «П’є, бо не може не пити». Так приходить узалежнення, яке є хворобою душі, розуму і тіла. Душа хворіє, оскільки для того, щоб вжити чергову дозу алкоголю, особа брешить собі та іншим. Психіка руйнується, бо нереальне видається за реальність, що призводить до «роздвоєння особистості». Тіло стає немічним.

Чи можливе оздоровлення узалежненої людини? Так. Щоб зцілити душу людини має прозріти – стати в правді і увірувати в Господа, як єдиного Спасителя і життєдавця. Потрібно поступово повертатись до здорових соціальних відносин, побудованих на засадах правди, довіри, свободи. В міру узалежнення особи, деякі фізіологічні процеси деградації неможливо буде відновити, деякі можна зупинити, інші оздоровити.

Варто відзначити, що в часі цих відвідин між працівниками Руху «За тверезість життя» та капеланом військовослужбовців танкової ремонтно-відновлювальної військової частини А 2562 о. Юрієм Галабудою народилась співпраця. Надіємось, що душпастирі стануть добрим знаряддям в Божому милосерді, яке виливається на заблуканих дітей Божих.

Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь