Реколекції в Івано-Франківську

04.02.2015

frankivsk

З 26 по 28 грудня 2014 р. Б. в церкві Матері Божої Неустанної Помочі (монастир отців Редемптористів) у м. Івано Франківськ відбувалися передріздвяні реколекції за утвердження чесноти тверезості в українському народі. Це був особливий час духовної віднови в житті парафії. Духовним словом з парафіянами та прихожанами ділились о. Руслан П’яста – голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпрахії УГКЦ та о. Ярослав Рохман – голова Руху «За тверезість життя», Консультаційно-просвітницького центру Івано-Франківської архієпрахії УГКЦ, а також християнський психолог центру Новіцька Марія.

 frankivsk

З 26 по 28 грудня 2014 р. Б. в церкві Матері Божої Неустанної Помочі (монастир отців Редемптористів) у м. Івано Франківськ відбувалися передріздвяні реколекції за утвердження чесноти тверезості в українському народі. Це був особливий час духовної віднови в житті парафії. Духовним словом з парафіянами та прихожанами ділились о. Руслан П’яста – голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпрахії УГКЦ та о. Ярослав Рохман – голова Руху «За тверезість життя», Консультаційно-просвітницького центру Івано-Франківської архієпрахії УГКЦ, а також християнський психолог центру Новіцька Марія.

У дуже доступний спосіб отці роздумували про важливість чесноти тверезості у християнському житті. Реколектанти також наголошували на руйнівній силі гріха пияцтва. 

10174782 1583107158574941 5953832892541497889 n

У п’ятницю ввечері, 26 грудня, відбулася Божественна Літургія та перша Вступна наука. Отець Ярослав зумів по-особливому зачепити кожне серце. У реколекційній науці отець особливу увагу приділив сенсу християнського життя, тверезості як чесноти.
Другий день розпочався з Божественної літургії. Опісля були проведені о. Русланом П’ястою і о. Ярославом Рохманом науки для близьких і родичів людей, які є залежними на тему: «Ми діти Божі» де прочани змогли дізнатись про духовний вимір узалежнення, та яким чином узалежнення впливає на сімю, і на їхніх дітей зокрема.
Окрім духовних наук та молитов, на парохії відбулися зустрічі християнського психолога із молоддю, подружніми парами та діточками. Закінчився другий день реколекцій переглядом фільму «Правда про алкоголь». Після нього молодь ділилась особистими враженнями від побаченого.

10882147 1583107145241609 6707968779195227058 n
У неділю зранку, 28 грудня, люди подякували Богу за чудові вихідні на Святій Літургії. Завершились духовні реколекції записом у Золотій книзі Тверезості, де усі бажаючі мали змогу присягнути на тверезе життя і таким чином скласти духовну пожертву за зцілення людей, поневолених недугою пияцтва. Графік наук, зустрічей, молитов був дуже насичений і церква була завжди наповена вірними. Так, в очікування Різдва Христового люди здобули багато духовних скарбів.
Марія Новіцька, 
психолог консультативно – просвітницького центру 
м. Івано – Франківськ

 

No Comments

Залишити відповідь