Рух «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії провів семінар для шкільних психологів

01.11.2014

IMG 3475s

В четвер 30 жовтня 2014 р. працівниками Руху «За тверезість життя» було зорганізовано семінар на тему «Алкоголь та правда про нього» для шкільних психологів Личаківського району Львова. Семінар був побудований на доповіді терапевта із узалежнень п. Романа Прочка, який якісно представив і розкрив причини, розвиток та наслідки алкогольної залежності.

 

IMG 3475s

В четвер 30 жовтня 2014 р. працівниками Руху «За тверезість життя» було зорганізовано семінар на тему «Алкоголь та правда про нього» для шкільних психологів Личаківського району Львова. Семінар був побудований на доповіді терапевта із узалежнень п. Романа Прочка, який якісно представив і розкрив причини, розвиток та наслідки алкогольної залежності.

Оскільки, учасники семінару набуті знання будуть використовувати у навчанні та вихованні шкільної молоді, то п. Роман використав власний досвід частих зустрічей із школярами на дану тему.

IMG 3478
Статистика свідчить про те, що більша половина населення України прямо або опосередковано страждає на хворобу алкоголізму. Життя більшості людей є покаліченим і позбавленим гармонійного розвитку та щастя. Занадто часто ми не зауважуємо як впускаємо, а той запрошуємо у власне життя батька брехні, великою мірою це відбувається через наше легковажне та несвідоме наслідків ставлення до алкоголю. Саме тому Рух «За тверезість життя» як на загально церковному рівні УГКЦ так і в Львівській Архиєпархії прагне поділитись власним досвідом та запропонувати здорове відношення до алкоголю.
На завершення присутні мали можливість поставити запитання доповідачу та обмінятися власними думками чи досвідом за чашкою чаю чи кави.

IMG 3472

IMG 3483
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь