Рух «За тверезість життя» У парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці організовується Братство тверезості

24.09.2015

Вже скоро як пів року у парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що на вул. Пасічна у Львові, Рух «За тверезість життя» проводить зустрічі з парафіянами. Так кожної п’ятниці о 19:00 працівники руху: священики та терапевти ведуть просвітницьку діяльність серед зацікавлених парафіян, бажаючи зоорганізувати Братство тверезості. 

Вже скоро як пів року у парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, що на вул. Пасічна у Львові, Рух «За тверезість життя» проводить зустрічі з парафіянами. Так кожної п’ятниці о 19:00 працівники руху: священики та терапевти ведуть просвітницьку діяльність серед зацікавлених парафіян, бажаючи зоорганізувати Братство тверезості. 

У даному храмі є заснована Золота книга тверезості.
Також метою заснування Братства є: розробка концепції правильника щодо засновування такого роду братств, як помічного для парафіяльних священиків і не тільки.
Нагадаємо, що Братство стриманості і тверезості опирається на давні традиції українського організованого життя (церковні братства XVI-XVII ст, Братства тверезості ХІХ-ХХ ст, протиалкогольного і протинікотинового товариства “Відродження” (1909-1939), на Конституцію і закони України, на церковні норми і християнські цінності. Метою своєї діяльності ставить: боротьбу проти таких соціальних лих як пияцтво, наркоманія і нікотинізм, які руйнують християнську родину, мораль і тим самим принижують людину до рівня тварини.

No Comments

Залишити відповідь