Спільнота Рух Світло Життя парафії Св. Онуфрія оо. Василіян у Львові склали присягу в «Золотій книзі тверезості» та отримали Молитовне правило до Ікони «Невичерпна Чаша»

30.09.2015

27 вересня 2015 року на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього відбулась зустріч Руху «За тверезість життя» з учасниками мирянської спільноти Рух Світло Життя.

 

27 вересня 2015 року на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього відбулась зустріч Руху «За тверезість життя» з учасниками мирянської спільноти Рух Світло Життя.

Після Божественної Літургії в Церкві Св. Онуфрія оо. Василіян у Львові учаники спільноти склали присягу у Золоту Книгу тверезості, яку отримали від Комісії «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії для потреб спільноти, як духовну зброю і помічний інструмент у плеканні чесноти тверезості.

Також, як додаток до «Золотої Книги тверезості» для спільноти було запропоновано Молитовне правило до Ікони «Невичерпна Чаша», яке учасники зможуть молитися у часі складеної присяги відмови від вживання алкоголю.

Повідомив о. Андрій Павлів

No Comments

Залишити відповідь