Співпраця між Рухом «За тверезість життя» Львівської Архиєпархії та БФ «Карітас-Львів УГКЦ»

28.12.2014

000 0006

24 грудня 2014 року працівники Руху «За тверезість життя» представили свою діяльність працівникам БФ «Карітас-Львів УГКЦ», оскільки останні надали приміщення для відкриття консультативно-просвітницького центру Руху «За тверезість життя» для допомоги залежним від алкоголю та постраждалим внаслідок військових дій і членам їхніх родин.

000 0006

24 грудня 2014 року працівники Руху «За тверезість життя» представили свою діяльність працівникам БФ «Карітас-Львів УГКЦ», оскільки останні надали приміщення для відкриття консультативно-просвітницького центру Руху «За тверезість життя» для допомоги залежним від алкоголю та постраждалим внаслідок військових дій і членам їхніх родин.

Як би це боляче не було констатувати але крім загальної негативної картини впливу алкоголю на наше суспільство, в умовах теперішньої великої соціальної напруги внаслідок військових дій на сході України та безпосередньої участі українських військових у бойових діях, багато людей не витримуючи психічних пережиттів, внутрішніх болів чи фізичних каліцтв вдаються до приглушення болю за допомогою алкоголю.

000 0002
Тому виникнення такого центру є відповіддю на сучасний стан нашого суспільства і своєчасною допомогою людині на шляху повернення її до здорового фізичного, психічного та духовного життя.
Консультативно-просвітницький центр знаходиться у м. Львові на вул. Ів. Франка, 9 (ІІ поверх), БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Новостворений центр діє за підтримки Благодійної організації «Фундація Духовного відродження».
А наочним підтвердженням необхідності даного центру стала зустріч, у вечері того ж дня, членів родин узалежнених осіб від наркотиків та алкоголю з метою створення групи взаємодопомоги.

Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь