Триденні місії тверезості в с. Ремезівці на Золочівщині

16.12.2015

IMG 20151212 170713

В рамках реалізації проекту «Написання правильника для Братства тверезості», РУХ «За тверезість життя» у період з 11 по 13 грудня 2015 року провів просвітницьку діяльність поширення чесноти тверезості у с. Ремезівці Золочівського району Львівської області (Поморянський деканат).

IMG 20151212 170713

В рамках реалізації проекту «Написання правильника для Братства тверезості», РУХ «За тверезість життя» у період з 11 по 13 грудня 2015 року провів просвітницьку діяльність поширення чесноти тверезості у с. Ремезівці Золочівського району Львівської області (Поморянський деканат).

IMG 20151211 143212
Розпочалася діяльність Руху 11 грудня, проведенням, у Ремезівській середній школі, семінару для учнів 6-9 класів. Даний семінар провів о. Андрій Павлів, розказавши, дітям про шкоду алкоголю для здоров’я та життя людини. На семінарі учні самостійно намагались найти альтернативу алкогольним традиціям, а відтак знайти правильний шлях у своєму житті, який зробить їх щасливими.
Також, відбулась зустріч із шкільним персоналом, на якій п. Ірина Яців, психолог РУХу « За тверезість життя» у м. Стрий Львівської обл., провела тренінг для праці з дітьми, що проживають у сім’ях із алкогольною залежністю. На даній зустрічі педагоги здійснили обмін досвідом, отримали психологічні навики, поради та мали нагоду переосмислити свій підхід у ставленні до дітей з проблемних сімей.

IMG 20151212 170610
Для доброго духовного проводу та зцілення від недуги алкоголізму, працівники РУХу привезли до місцевого Храму влмч. Димитрія мощі святого мученика і цілителя Пантелеймона, перед якими молилися парафіяни. о. Андрій Павлів очолив акафіст до влмч. Пантелеймона, а на завершення голосив повчальне слово про чесноту тверезості та інструменти для допомоги залежним людям.
12 грудня до Храму влмч. Димитрія с. Ремезівці прибула наступна група працівників РУХу «За тверезість життя» на чолі з о. Тарасом Гадомським. Після Вечірньої молитви, отець Тарас виголосив проповідь до місцевих людей про історію поширення чесноти тверезості в українському суспільстві. Особливим нюансом цієї зустрічі була присутність мирян зі Львова, які приїхали разом з отцем, щоб засвідчити та поділитися власним досвідом участі у особливій молитовній спільноті, котра створена для молитви за узалежнених людей в парафії Пресвятої Богородиці Володарки України.

IMG 20151212 173414
13 грудня місцеві парафіяни мали можливість помолитися Святу Літургію разом із головою РУХу «За тверезість життя» о. Юрієм Дроздом. Також, отець розказав про особливості праці із залежними, співзалежними, та спільнотами, які плекають чесноту тверезості. Для кращого розуміння та висвітлення даної проблеми, отцю допомагали свідки духовної боротьби із залежністю, котрі проходять терапію в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Львові.
Вищенаведена діяльність працівників РУХу «За тверезість життя» – це не лише передання власного досвіду місцевому населенню певних парафій, але й прийняття досвіду самих парафій, який надалі буде скеровано для праці над «Порадником для Братств тверезості».
Повідомив о. Андрій Павлів

No Comments

Залишити відповідь