У Винниківському деканаті розпочались місії тверезості

29.09.2014

Так 25-го вересня 2014р у с. Виннички на парохії Св. Великомученика Димитрія, адміністратором якого є всечесний о. Зіновій Завидівський, відбулись місії тверезості. Провадили місії працівники руху «За тверезість життя» о. Тарас Гадомський та психотерапевт узалежнень п. Роман Прочко, привізши на парохію мощі та ікону священомученика Владики Григорія Лакоти.
Також цього дня місіонери відвідали Винничківську середню школу де п. Роман провів для учнівської молоді семінар на тему «Алкоголь та правда про нього»

Так 25-го вересня 2014р у с. Виннички на парохії Св. Великомученика Димитрія, адміністратором якого є всечесний о. Зіновій Завидівський, відбулись місії тверезості. Провадили місії працівники руху «За тверезість життя» о. Тарас Гадомський та психотерапевт узалежнень п. Роман Прочко, привізши на парохію мощі та ікону священомученика Владики Григорія Лакоти.
Також цього дня місіонери відвідали Винничківську середню школу де п. Роман провів для учнівської молоді семінар на тему «Алкоголь та правда про нього»
Маємо надію, що ці місії будуть отим зерном з якого на наших парохіях виплекаються Братства тверезості, які немало користі принесли нашому народу в минулому, про що в своїх листах згадує Митрополит Андрей Шептицький: «Трудно і сказати, кілько то хісна, кілько добра принесло то святе Братство нашим громадам. Можна сміло сказати, що всьо добро, до котрого наш народ дійшов або бодай не змарнував, зачинаєся від святої тверезости».

Повідомив о. Т. Гадомський

No Comments

Залишити відповідь