У золочівському деканаті завершились місії тверезості

22.02.2013

Цими днями, а саме 21-го лютого у с. Скварява, що на Золочівщині, відбулись місії тверезості. Парох даної парохії всечесний о. Павло Іршак. та чисельна громада села, з процесією зустріли отців місіонерів, які привезли мощі блаженного священомученика владики Григорія Лакоти .

Місії тверезості розпочались Божественною Літургією в наміренні поширення чесноти тверезості серед нашого народу. Місіонер о. Юрій Дрізд, голова підкомісії за тверезість життя у Львівській Архиєпархії, по закінченні Літургії, виголосив повчальну науку, де наголосив на тому, що найефективнішим способом допомогти алкозалежній людині є не акцентування на її силі волі, але допомога оточення, близьких осіб. А це є молитва та піст, часто у вигляді нашої самопожертви та відречення від алкоголю через складення присяги у золоту книгу тверезості, в наміренні за визволення з недуги пияцтва наших ближніх. Бо залежна особа, втративши самоконтроль над питтям, практично не може нічого сама змінити.

Також на цій парохії було засновано Золоту книгу тверезості.

Опісля місіонери завітали у Скварявську середню школу, де психотерапевт узалежнень п. Роман Прочко провів перед  учнями старших класів семінар на тему «Алкоголь та правда про нього». Висвітливши  етапи через які молода особа може опинитись у пастці алкоголізму, психотерапевт наголосив на тому, що покликання кожної  особи є з людини мислячої стати людиною люблячою.

Повідомляємо також про те, що минулого понеділка, 11-го лютого, відбулась зустріч підкомісії за тверезість життя Львівської Архиєпархії з яворівським протопресвітератом. Метою зустрічі було узгодження порядку проведення місій тверезості у вищезазначеному протопресвітераті, які розпочнуться в останній тиждень лютого.

Повідомив диякон Т. Гадомський.

No Comments

Залишити відповідь