Весілля без алкоголю: бути чи не бути?

24.10.2015

20151016 135022 gleb 0227

16 жовтня у кафедральному соборі святого Воскресіння, голова Руху “За тверезість життя” Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман уділив Св. Тайну подружжя молодій парі. Степан та Анна – унікальне подружжя, адже вирішили святкувати своє весілля без алкогольних напоїв, долучившись до проекту «Весілля без алкоголю».

20151016 135022 gleb 0227

16 жовтня у кафедральному соборі святого Воскресіння, голова Руху “За тверезість життя” Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман уділив Св. Тайну подружжя молодій парі. Степан та Анна – унікальне подружжя, адже вирішили святкувати своє весілля без алкогольних напоїв, долучившись до проекту «Весілля без алкоголю».

Цю ініціативу започаткували нещодавно, а 2 місяці тому з’явилась пара молодих людей, яких вона зацікавила. Протягом підготовки до весілля, до проекту долучались різні люди, фірми, що мають відношення до весільної індустрії і не тільки. Всі вони погодились надати свої послуги безкоштовно. Святкування тверезого весілля відбулося минулої п’ятниці, і ще раз довело, що веселому та гарному, і, що найважливіше, безалкогольному весіллю бути.

No Comments

Залишити відповідь