Відбувся семінар для працівників руху «За тверезість життя»: Діти з алкогольних сімей

29.10.2015

IMG 1483-copy

22-23 жовтня 2015 р. Б. у с . Гошів, що на Івано-франківщині, відбувся семінар для працівників руху «За тверезість життя». Темою даного семінару була: «Духовно-психологічна праця з дітьми та підлітками, що проживають у дисфункційних сім’ях з алкогольною проблемою»

IMG 1483

22-23 жовтня 2015 р. Б. у с . Гошів, що на Івано-франківщині, відбувся семінар для працівників руху «За тверезість життя». Темою даного семінару була: «Духовно-психологічна праця з дітьми та підлітками, що проживають у дисфункційних сім’ях з алкогольною проблемою»
Вершиною семінару стала презентація посібника «Дорогою зцілення » у якому подаються інструкції щодо праці з дітьми та підлітками із сімей з алкогольною проблемою. Автори посібника о. Тарас Сидор,п. Ірина Яців та п. Роман Прочко, ділилися досвідом написання цієї праці, яка творилась з безпосередньою участю дітей з алкогольних сімей. «В родині де панує алкоголізм, діти ростуть в атмосфері страху за батьків і перед ними, агресії, а також почуття самотності, непотрібності власним батькам. Ці дітки, немов сироти при живих батьках» – пишуть автори.
Сподіваємось даний посібник стане добрим інструментом у руках душпастирів психологів та вчителів, у допомозі дітям, які зазнали ран у складному родинному середовищі.
О. Тарас Гадомський

No Comments

Залишити відповідь