Відбувся тренінг по допомозі особам, що пережили психічну травму внаслідок війни

13.10.2014

 

7-8 жовтня 2014 р. у Львові, в монастирі отців-редемптористів, що на Голоско, відбувся двохденний навчальний тренінг по таких напрямках як допомога особам узалежненим від алкоголю та наркотиків, а також, особам які страждають від посттравматичного стресового розладу. Провадили семінар психологи Андрій Карачевський та Наталія Степук.

 

7-8 жовтня 2014 р. у Львові, в монастирі отців-редемптористів, що на Голоско, відбувся двохденний навчальний тренінг по таких напрямках як допомога особам узалежненим від алкоголю та наркотиків, а також, особам які страждають від посттравматичного стресового розладу. Провадили семінар психологи Андрій Карачевський та Наталія Степук.

Серед учасників тренінгу були працівники руху «За тверезість життя» а також інші, зацікавлені даною тематикою особи. Даний тренінг як ніколи актуальний в наш час, позаяк в суспільстві є багато осіб, які потрапили у пастку алкоголізму ,а також і ті, які пережили психічну травму внаслідок воєнних дій спрямованих на захист України. І одні і другі потребують сторонньої допомоги, щоб повернутись до нормального способу життя. Організований даний тренінг рухом «За тверезість життя»

Повідомив о. Тарас Гадомський

No Comments

Залишити відповідь