Відбувся з’їзд Руху «За тверезість життя» УГКЦ

30.06.2015

GhfSS

19 – 20 червня 2015 року, в стінах Вищої Римо-Католицької Духовної Семінарії у Брюховичах, відбувся навчальний семінар про терапію узалежнень, учасниками, якого були працівники Руху «За тверезість життя» УГКЦ з усіх єпархій де він діє (Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Стрий, Коломия, Бучач, Суми ). Семінар провели польські фахівці з Люблінського Католицького Університету. Були розглянуті наступні теми:

GhfSS

19 – 20 червня 2015 року, в стінах Вищої Римо-Католицької Духовної Семінарії у Брюховичах, відбувся навчальний семінар про терапію узалежнень, учасниками, якого були працівники Руху «За тверезість життя» УГКЦ з усіх єпархій де він діє (Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Стрий, Коломия, Бучач, Суми ). Семінар провели польські фахівці з Люблінського Католицького Університету. Були розглянуті наступні теми:
д-р Iwona Niewiadomska, «Характеристики явища узалежнення»;
Agnieszka Palacz-Chrisidis «Характеристика терапевтичних підходів у лікуванні від узалежнення психоактивними речовинами (алкоголь, наркотики, інші)»;
д-р Rafał P. Bartczuk «Особливості релігії в подоланні проблем, пов’язаних з вживанням психоактивних речовин»;
д-р Grażyna Kwiatkowska (Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні) «Заходи проти дії узалежнення».

Ghf1
Також, у рамках цього з’їзду відбулась внутрішня звітно-планова зустріч Руху «За тверезість життя» УГКЦ на, якій його працівники підвели підсумки своєї діяльності та визначили головний вектор подальшого душпастирства тверезості.

Ghf2

В основу «зцілення української душі» було покладено започаткування і повсякчасне плекання Братства тверезості, яке пропонується усім парафіям нашої Церкви. Передбачається, що ініціаторами та ревнителями таких парафіяльних спільнот будуть люди які безпосередньо чи опосередковано постраждали від згубного впливу пияцтва. Основою життя Братства тверезості є: молитва, свідчення, взаємодопомога.
Повідомив піддиякон Петро Чайковський

No Comments

Залишити відповідь