Життя в тверезості – започаткування Золотої книги тверезості в ІФДС

07.12.2015

02.12.15

2 грудня семінарійну спільноту відвідав заступник голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я в Івано-Франківській архієпархії УГКЦ ієрей Ярослав Рохман. Метою візиту було представлення проблеми алкоголізму та започаткування Золотої книги тверезості в семінарії.

 

02.12.15

2 грудня семінарійну спільноту відвідав заступник голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я в Івано-Франківській архієпархії УГКЦ ієрей Ярослав Рохман. Метою візиту було представлення проблеми алкоголізму та започаткування Золотої книги тверезості в семінарії.

Зустріч розпочалась молебнем до Матері Божої, в наміренні за всіх хворих, а особливо за залежних від алкоголю. Богослужіння очолив о. Ярослав Рохман у співслужінні з віце-ректором ІФДС – прот. Олесем Будзяком. Після молебню отець Ярослав провів конференцію в якій представив проблему алкоголізму, навів статистичні дані, соціальні фактори, які схиляють людей до цієї залежності. Також він розповів про шляхи подолання проблеми та зазначив, що змінити ситуацію на краще можна лише тоді, коли змінимо наше ставлення до алкогольних напоїв. Одним з шляхів роз’язання проблеми алкоголізму є «Золота книга тверезості», яку отець сьогодні представив увазі братів.

Опісля книгу тверезості урочисто започаткували в семінарії, склавши обітницю тверезості та записом бажаючих у книгу. Першим хто наважився на такий крок став віце-ректор семінарії – прот. Олесь Будзяк, опісля цю ініціативу підхопили семінаристи.Варто зазначити, що ІФДС є першою семінарією де є така книга.

Інформаційний центр ІФДС,
за повідомленням Романа Гулика, студента І-го курсу.

No Comments

Залишити відповідь