Зустрічі з школярами: Жовква, Камянка-Буська, Броди

19.11.2016

0911d

Відбулись тренінги про чесноту тверезості для школярів м. Жовква (9 листопада), м. Камянка-Буська (10 листопада) та м. Броди (11 листопада)
«Хто з вас хоче бути щасливим?» таким питанням, зазвичай, починається зустріч із, яку проводить о. Дмитром Польовим, керівником руху «За тверезість життя» на теренах Сокальсько – Жовківської Єпархії.

Відбулись тренінги про чесноту тверезості для школярів м. Жовква (9 листопада), м. Камянка-Буська (10 листопада) та м. Броди (11 листопада)
«Хто з вас хоче бути щасливим?» таким питанням, зазвичай, починається зустріч із, яку проводить о. Дмитром Польовим, керівником руху «За тверезість життя» на теренах Сокальсько – Жовківської Єпархії. 
На питання «Хто з вас хоче бути щасливим?» усі підносять руку, це цілком зрозуміло бо ми усі прагнемо щастя, ми створенні для щастя.
Але на питання «Хто, коли виросте, хоче стати алкоголіком?» усі сміються, зрозуміло безглуздість питання, у більшості ці юні дітлахи є далекі від алкогольної тематики, але дехто вже пробував…, дехто вже іноді випиває…, а дехто вже знає що таке похмілля….
Статистика: Україна займає перше місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму, мінімум 40- 45% дітей після 14 років вже тісно «товаришують» з алкоголем.
Можна багато писати праць, доповідей, звітів, можна збирати вчених мужів на конференції та наради. Але, я рахую, найкраще це просто йти до дітей, і з повагою і любов’ю, розповідати їм правду… 

0911d

0911dc

1011d

1111d

No Comments

Залишити відповідь